Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja

Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja córcia Kasia zobaczyła mnie w bieliźnie po kąpieli... Zapytała, czemu nie mam cyckonosza jak mama. Wyjaśniłem małej, że jestem chłopcem... A w bokserkach mam hmmm... Marchewkę... Kilka dni później malutka z mamą była na zakupach na hali. Podobno gdy zobaczyła tylko pomarańczowe warzywa wykrzyczała na cały głos: "A mój tata to ma taaaaaką marchewę w majteczkach!".
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA