Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja

Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja córcia Kasia zobaczyła mnie w bieliźnie po kąpieli... Zapytała, czemu nie mam cyckonosza jak mama. Wyjaśniłem małej, że jestem chłopcem... A w bokserkach mam hmmm... Marchewkę... Kilka dni później malutka z mamą była na zakupach na hali. Podobno gdy zobaczyła tylko pomarańczowe warzywa wykrzyczała na cały głos: "A mój tata to ma taaaaaką marchewę w majteczkach!".
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA