Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja

Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja córcia Kasia zobaczyła mnie w bieliźnie po kąpieli... Zapytała, czemu nie mam cyckonosza jak mama. Wyjaśniłem małej, że jestem chłopcem... A w bokserkach mam hmmm... Marchewkę... Kilka dni później malutka z mamą była na zakupach na hali. Podobno gdy zobaczyła tylko pomarańczowe warzywa wykrzyczała na cały głos: "A mój tata to ma taaaaaką marchewę w majteczkach!".
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA