Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja

Kilka lat temu, czteroletnia wtedy moja córcia Kasia zobaczyła mnie w bieliźnie po kąpieli... Zapytała, czemu nie mam cyckonosza jak mama. Wyjaśniłem małej, że jestem chłopcem... A w bokserkach mam hmmm... Marchewkę... Kilka dni później malutka z mamą była na zakupach na hali. Podobno gdy zobaczyła tylko pomarańczowe warzywa wykrzyczała na cały głos: "A mój tata to ma taaaaaką marchewę w majteczkach!".
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA