Mój samochód (prywatny) służy mi również - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój samochód (prywatny) służy mi również

Mój samochód (prywatny) służy mi również bardzo często w celach służbowych. Praktycznie bez niego mój dzień pracy wydłużyłby się o 6 godzin na dojazdy do różnych miejsc. Akcja zaczyna się w sobotę. Byłem blisko domu kolegi, dla którego od bardzo dawna woziłem "drobny prezent". Kolega mieszka w średnio bezpiecznej dzielnicy, ale miałem być tylko na chwilkę. Wstąpiłem na herbatkę. Wracając po ok. pół godziny już z daleka zauważyłem, że coś jest nie tak. Ktoś wybył mi szybę po stronie kierowcy. Co zginęło? Często rozmawiam z ludźmi, dla "odświeżania"oddechu wożę ze sobą TicTaki. Akurat była sobota, więc zrobiłem ich zapas na następne dni, w sumie 5 paczek różno-owocowych do tego 1 duża paczka - miętowych. I choć miałem w aucie kilka bardziej wartościowych rzeczy, to zginęły TYLKO TicTaki...a ja nie mam szyby... rano jest -23C.
REKLAMA

Regularnie docinamy sobie z koleżanką z

Regularnie docinamy sobie z koleżanką z pracy. Znamy się jak łyse konie, od prawie 30 lat i to docinanie to taka nasza forma prymitywnej rozrywki. Ostatnio na cel wzięliśmy swoje podbródki i akurat kiedy koleżanka nabijała się z mojego weszła nasza nowa przełożona - babka ze sporą nadwagą. Spojrzała na mnie i powiedziała, że faktycznie mam zabawny podbródek. Nie spodziewałam się ataku z jej strony i odruchowo odparowałam: "Przynajmniej mam tylko jeden!".
REKLAMA

Na wyjściu ze sklepu nasza 2 letnia córka

Na wyjściu ze sklepu nasza 2 letnia córka zaczęła krzyczeć: "Mamo czemu nie zapłaciłaś za rzeczy?!". Parę osób spojrzało w naszą stronę, w tym dwie sąsiadki z osiedla. Podbiegła do nas ochrona, więc zainteresowanie rosło. Szybko wyjaśniłam córce i wszystkim gapiom, że tylko mierzyłam, a za to płacić nie trzeba. Sama z siebie pokazałam również, że nic nie wyniosłam. Sąsiadeczki rozpłynęły się do tego czasu w powietrzu i teraz po osiedlu krążą ploty, że jestem kleptomanką.
REKLAMA

REKLAMA