Miałam na włosach farbę półtorej godziny, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miałam na włosach farbę półtorej godziny,

Miałam na włosach farbę półtorej godziny, ponieważ moja współlokatorka zamknęła się w łazience i brała kąpiel przy głośnej muzyce w słuchawkach (Mówiłam jej wcześniej, ze będę malować włosy więc żeby nie wchodziła), a w kuchni nie ma wody bo jest remont. Wyszła z łazienki dopiero gdy zadzwoniłam do niej na telefon, i to z wielkim fochem. Mam teraz niebieskie włosy.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA