Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój

Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój już były facet wplątał się w jakieś kłopoty i chcieli się dowiedzieć czy czegoś nie wiem na ten temat. Przy przeglądaniu papierów dowiedziałam się, że przez trzy lata obchodziłam jego urodziny miesiąc wcześniej niż miał je faktycznie, bo we właściwy dzień musiał siedzieć z żoną i dzieckiem. Dodam, że na imprezy "urodzinowe"jeździliśmy m.in. do jego rodziców.
REKLAMA

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków do auta. W akcie desperacji zapłaciłam "fachowcowi"za włamanie się do mojego auta licząc na to, że są gdzieś pod siedzeniem albo innym zakamarku. Kluczyków w aucie nie było, a ja musiałam za usługę zapłacić 150zł. W trakcie przetrząsania auta znalazłam parę papierków i wkurzona wyrzuciłam je do kosza na śmieci... prosto na kluczyki do auta.
REKLAMA

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu nagle w trakcie własnej ceremonii ślubnej w kościele dostałam potwornej reakcji alergicznej na własny bukiecik. Oczy zaczęły mnie piec, nie mogłam przestać kichać i obsmarkałam księdza na oczach wszystkich zebranych. Dopiero po wyjściu z kościoła zorientowałam się co się dzieje.
REKLAMA

REKLAMA