Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój

Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój już były facet wplątał się w jakieś kłopoty i chcieli się dowiedzieć czy czegoś nie wiem na ten temat. Przy przeglądaniu papierów dowiedziałam się, że przez trzy lata obchodziłam jego urodziny miesiąc wcześniej niż miał je faktycznie, bo we właściwy dzień musiał siedzieć z żoną i dzieckiem. Dodam, że na imprezy "urodzinowe"jeździliśmy m.in. do jego rodziców.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA