Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna.

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna. Pewnego dnia kiedy siedzieliśmy u niej w domu dostałem smsa, ale moja dziewczyna odczytała go zanim zrobiłem to ja. Treść brzmiała niewinnie "Damianku kup dla nas coś słodkiego". Nadawcą była Gabrysia, czyli moja mama którą mam tak zapisaną w kontaktach. Moja dziewczyna jednak o tym nie wiedziała. Zadzwoniła do niej kiedy wyszedłem do łazienki. Gdy wróciłem zdążyłem jeszcze usłyszeć zdanie "Ty szmato znajdę cię!"
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA