Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna.

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna. Pewnego dnia kiedy siedzieliśmy u niej w domu dostałem smsa, ale moja dziewczyna odczytała go zanim zrobiłem to ja. Treść brzmiała niewinnie "Damianku kup dla nas coś słodkiego". Nadawcą była Gabrysia, czyli moja mama którą mam tak zapisaną w kontaktach. Moja dziewczyna jednak o tym nie wiedziała. Zadzwoniła do niej kiedy wyszedłem do łazienki. Gdy wróciłem zdążyłem jeszcze usłyszeć zdanie "Ty szmato znajdę cię!"
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA