Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna.

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna. Pewnego dnia kiedy siedzieliśmy u niej w domu dostałem smsa, ale moja dziewczyna odczytała go zanim zrobiłem to ja. Treść brzmiała niewinnie "Damianku kup dla nas coś słodkiego". Nadawcą była Gabrysia, czyli moja mama którą mam tak zapisaną w kontaktach. Moja dziewczyna jednak o tym nie wiedziała. Zadzwoniła do niej kiedy wyszedłem do łazienki. Gdy wróciłem zdążyłem jeszcze usłyszeć zdanie "Ty szmato znajdę cię!"
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA