Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów,

Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, na siłownie nie chodzę ponieważ mam ławeczkę w domu, jako że zawsze myślałem że dużo wyciskam wybrałem się w końcu na zawody, były 3 podejścia jako pierwsze wyznaczyłem ciężar o 10 kg mniej niż wyciskam, jednak się okazało że moje domowe obciążenie jest lżejsze. Nie wyobrażacie sobie mojego wstydu przy całej publiczności, gdy nie mogłem podnieść pierwszego wyznaczonego przeze mnie ciężaru. Uciekłem stamtąd prawie tak szybko jak mnie sztanga przygniotła.
REKLAMA

Mój facet bardzo często zakrada się za mną

Mój facet bardzo często zakrada się za mną i znienacka nadstawia twarz do całusa. Tak silnie mnie do tego przyzwyczaił, że dzisiaj odruchowo pocałowałam w policzek jakiegoś dziadka bo nachylił się tuż obok mnie do rozkładu jazdy na przystanku. Przeprosiłam, ze wstydu zrobiłam się purpurowa... i nie wiedząc co innego zrobić uciekłam, a ludzie którzy akurat stali na przystanku odprowadzili mnie badawczo-rozbawionymi spojrzeniami.
REKLAMA

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef zatrudnił na okres próbny studenciaka, który nie miał ani wiedzy ani motywacji, a jego jedyną zaletą była chęć pracy za stawkę mocno poniżej rynkowej. Szef stwierdził, że nia ma kasy, a chłopak szybko się nauczy. Pierwszego dnia nauczył się, że Java i JavaScript to nie to samo - dla laika to pewnie nic takiego, ale dla "doświadczonego programisty"za jakiego się podawał to już podstawowa luka we wiedzy. Drugiego dnia nauczył się, że nasz główny serwer firmowy to nie jest drukarka - wyłączył go niechcący, bo "nie wiedział jak włączyć tą drukarkę". Tego dnia nauczył się również, że nie warto ściemniać bo z okresu próbnego można wylecieć w moment.
REKLAMA

REKLAMA