Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów,

Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, na siłownie nie chodzę ponieważ mam ławeczkę w domu, jako że zawsze myślałem że dużo wyciskam wybrałem się w końcu na zawody, były 3 podejścia jako pierwsze wyznaczyłem ciężar o 10 kg mniej niż wyciskam, jednak się okazało że moje domowe obciążenie jest lżejsze. Nie wyobrażacie sobie mojego wstydu przy całej publiczności, gdy nie mogłem podnieść pierwszego wyznaczonego przeze mnie ciężaru. Uciekłem stamtąd prawie tak szybko jak mnie sztanga przygniotła.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA