Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów,

Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, na siłownie nie chodzę ponieważ mam ławeczkę w domu, jako że zawsze myślałem że dużo wyciskam wybrałem się w końcu na zawody, były 3 podejścia jako pierwsze wyznaczyłem ciężar o 10 kg mniej niż wyciskam, jednak się okazało że moje domowe obciążenie jest lżejsze. Nie wyobrażacie sobie mojego wstydu przy całej publiczności, gdy nie mogłem podnieść pierwszego wyznaczonego przeze mnie ciężaru. Uciekłem stamtąd prawie tak szybko jak mnie sztanga przygniotła.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA