Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają

Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają moją mamę do wpłacania im 300 zł miesięcznie, ponieważ od dawna mają problemy finansowe (kredyty, długi itd.). Rodzice się nie zgadzają, ponieważ też nie mamy za dużo pieniędzy, a na dodatek tata niedawno stracił pracę. Ostatnio przez przypadek powiedziałam, że rodzice mają prawo żądać alimentów od swoich dzieci drogą sądową. Ta informacja bardzo zainteresowała moją babcię, teraz obdzwania prawników, a moi rodzice opieprzają mnie na każdym kroku o to, że jej coś takiego powiedziałam. Tylko czekać na pozew.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA