Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają

Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają moją mamę do wpłacania im 300 zł miesięcznie, ponieważ od dawna mają problemy finansowe (kredyty, długi itd.). Rodzice się nie zgadzają, ponieważ też nie mamy za dużo pieniędzy, a na dodatek tata niedawno stracił pracę. Ostatnio przez przypadek powiedziałam, że rodzice mają prawo żądać alimentów od swoich dzieci drogą sądową. Ta informacja bardzo zainteresowała moją babcię, teraz obdzwania prawników, a moi rodzice opieprzają mnie na każdym kroku o to, że jej coś takiego powiedziałam. Tylko czekać na pozew.
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA