Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają

Od pewnego czasu moi dziadkowie namawiają moją mamę do wpłacania im 300 zł miesięcznie, ponieważ od dawna mają problemy finansowe (kredyty, długi itd.). Rodzice się nie zgadzają, ponieważ też nie mamy za dużo pieniędzy, a na dodatek tata niedawno stracił pracę. Ostatnio przez przypadek powiedziałam, że rodzice mają prawo żądać alimentów od swoich dzieci drogą sądową. Ta informacja bardzo zainteresowała moją babcię, teraz obdzwania prawników, a moi rodzice opieprzają mnie na każdym kroku o to, że jej coś takiego powiedziałam. Tylko czekać na pozew.
REKLAMA

Mój facet bardzo często zakrada się za mną

Mój facet bardzo często zakrada się za mną i znienacka nadstawia twarz do całusa. Tak silnie mnie do tego przyzwyczaił, że dzisiaj odruchowo pocałowałam w policzek jakiegoś dziadka bo nachylił się tuż obok mnie do rozkładu jazdy na przystanku. Przeprosiłam, ze wstydu zrobiłam się purpurowa... i nie wiedząc co innego zrobić uciekłam, a ludzie którzy akurat stali na przystanku odprowadzili mnie badawczo-rozbawionymi spojrzeniami.
REKLAMA

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef zatrudnił na okres próbny studenciaka, który nie miał ani wiedzy ani motywacji, a jego jedyną zaletą była chęć pracy za stawkę mocno poniżej rynkowej. Szef stwierdził, że nia ma kasy, a chłopak szybko się nauczy. Pierwszego dnia nauczył się, że Java i JavaScript to nie to samo - dla laika to pewnie nic takiego, ale dla "doświadczonego programisty"za jakiego się podawał to już podstawowa luka we wiedzy. Drugiego dnia nauczył się, że nasz główny serwer firmowy to nie jest drukarka - wyłączył go niechcący, bo "nie wiedział jak włączyć tą drukarkę". Tego dnia nauczył się również, że nie warto ściemniać bo z okresu próbnego można wylecieć w moment.
REKLAMA

REKLAMA