Parę dni temu poszłam do fryzjera, żeby - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Parę dni temu poszłam do fryzjera, żeby

Parę dni temu poszłam do fryzjera, żeby podciąć, za długą już grzywkę. Usiadłam w fotelu, powiedziałam o co chodzi i pani fryzjerka wyjęła (zamiast standardowo nożyczek) maszynkę do golenia - ok, nic nie mówiłam, bo przecież chyba wie co robi. No i rzeczywiście, po chwili moja grzywka była idealnie równo przycięta, choć nie mogłam się pozbyć wrażenia, że coś jest nie tak... podziękowałam, zapłaciłam i wyszłam. W domu przeglądając się jeszcze raz w lustrze zorientowałam się co było 'nie tak'. Pani fryzjerka, przypadkiem, poza podcięciem grzywki zafundowała mi darmowe golenie brwi.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA