Dzisiaj postanowiłem wieczorem zrobić sobie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj postanowiłem wieczorem zrobić sobie

Dzisiaj postanowiłem wieczorem zrobić sobie na kolację jedzenie na ostro, z ususzonymi papryczkami chilli które, sam wyhodowałem. Po rozdrobnieniu rękoma papryczek i zjedzeniu gotowego już dania zachciało mi się iść do łazienki wysikać. Trzymając moją męskość w tej samej dłoni, którą rozdrabniałem papryki poczułem nagle działanie papryczek: zaczęło strasznie piec:/ Po kilku godzinach męczarni i kilkukrotnym myciu mojego przyrodzenia jeszcze czuję skutki. (Kapsaicyna zawarta w paprykach ma właściwości niczym maść bengay).
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA