Dzisiaj postanowiłem wieczorem zrobić sobie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj postanowiłem wieczorem zrobić sobie

Dzisiaj postanowiłem wieczorem zrobić sobie na kolację jedzenie na ostro, z ususzonymi papryczkami chilli które, sam wyhodowałem. Po rozdrobnieniu rękoma papryczek i zjedzeniu gotowego już dania zachciało mi się iść do łazienki wysikać. Trzymając moją męskość w tej samej dłoni, którą rozdrabniałem papryki poczułem nagle działanie papryczek: zaczęło strasznie piec:/ Po kilku godzinach męczarni i kilkukrotnym myciu mojego przyrodzenia jeszcze czuję skutki. (Kapsaicyna zawarta w paprykach ma właściwości niczym maść bengay).
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".
REKLAMA

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA