Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i

Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i robi wszystko bym rozstała się z mężem, raz nawet mnie zepchnęła niby przypadkiem ze schodów w wyniku czego miałam nogę w gipsie i nie mogłam pojechać z mężem na wycieczkę do Hiszpani (było to dwa lata temu). Kiedy mąż był jeszcze w Hiszpani zapłakana teściowa przyszła do mnie i powiedziała mi, że nie chce bym odchodziła od męża, że mam go zatrzymać i, że jestem najlepszą synową jaką mogła sobie wyobrazić. W dużym szoku przytuliłam ją, a ona płakała mi na ramieniu. Tydzień po wizycie teściowej wiedziałam co nią kieruje i czemu nagle mnie pokochała. Mój mąż w Hiszpani poznał inną polkę, kobieta ma 4-kę dzieci, znajomych w więzieniu. Żeby jeszcze tego było mało mój mąż idiota tak był nią zaślepiony, że złożył pozew o rozwód i wprowadził się do mieszkania matki, a teściowa mieszka ze mną bo się po prostu boi tamtej kobiety.
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA