Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i

Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i robi wszystko bym rozstała się z mężem, raz nawet mnie zepchnęła niby przypadkiem ze schodów w wyniku czego miałam nogę w gipsie i nie mogłam pojechać z mężem na wycieczkę do Hiszpani (było to dwa lata temu). Kiedy mąż był jeszcze w Hiszpani zapłakana teściowa przyszła do mnie i powiedziała mi, że nie chce bym odchodziła od męża, że mam go zatrzymać i, że jestem najlepszą synową jaką mogła sobie wyobrazić. W dużym szoku przytuliłam ją, a ona płakała mi na ramieniu. Tydzień po wizycie teściowej wiedziałam co nią kieruje i czemu nagle mnie pokochała. Mój mąż w Hiszpani poznał inną polkę, kobieta ma 4-kę dzieci, znajomych w więzieniu. Żeby jeszcze tego było mało mój mąż idiota tak był nią zaślepiony, że złożył pozew o rozwód i wprowadził się do mieszkania matki, a teściowa mieszka ze mną bo się po prostu boi tamtej kobiety.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA