Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i

Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i robi wszystko bym rozstała się z mężem, raz nawet mnie zepchnęła niby przypadkiem ze schodów w wyniku czego miałam nogę w gipsie i nie mogłam pojechać z mężem na wycieczkę do Hiszpani (było to dwa lata temu). Kiedy mąż był jeszcze w Hiszpani zapłakana teściowa przyszła do mnie i powiedziała mi, że nie chce bym odchodziła od męża, że mam go zatrzymać i, że jestem najlepszą synową jaką mogła sobie wyobrazić. W dużym szoku przytuliłam ją, a ona płakała mi na ramieniu. Tydzień po wizycie teściowej wiedziałam co nią kieruje i czemu nagle mnie pokochała. Mój mąż w Hiszpani poznał inną polkę, kobieta ma 4-kę dzieci, znajomych w więzieniu. Żeby jeszcze tego było mało mój mąż idiota tak był nią zaślepiony, że złożył pozew o rozwód i wprowadził się do mieszkania matki, a teściowa mieszka ze mną bo się po prostu boi tamtej kobiety.
REKLAMA

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na kierownika, który uparł się, że będzie mi uprzykrzał życie jak tylko będzie potrafił. Próbowałam coś wskórać, ale byłam tylko szeregowym pracownikiem i po paru miesiącach po prostu zrezygnowałam z pracy. W nowej pracy mam super zespół i super kierownictwo, więc nigdy nie żałowałam odejścia z tamtej firmy. Dzisiaj zaczęłam przeprowadzkę do nowego mieszkania. W trakcie noszenia kartonów wpadłam na sąsiada z naprzeciwka - tak to tamten kut*s.
REKLAMA

Facet z moich marzeń, w którym jestem od

Facet z moich marzeń, w którym jestem od miesięcy bezgranicznie zakochana w końcu mnie pocałował. Byłby to idealny moment gdyby nie to, że poluzowała mi się plomba i wpadła mu prosto do ust. Mało tego - koleś ukruszył sobie na niej własnego zęba!
REKLAMA

REKLAMA