Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i

Moja teściowa mnie szczerze nienawidzi i robi wszystko bym rozstała się z mężem, raz nawet mnie zepchnęła niby przypadkiem ze schodów w wyniku czego miałam nogę w gipsie i nie mogłam pojechać z mężem na wycieczkę do Hiszpani (było to dwa lata temu). Kiedy mąż był jeszcze w Hiszpani zapłakana teściowa przyszła do mnie i powiedziała mi, że nie chce bym odchodziła od męża, że mam go zatrzymać i, że jestem najlepszą synową jaką mogła sobie wyobrazić. W dużym szoku przytuliłam ją, a ona płakała mi na ramieniu. Tydzień po wizycie teściowej wiedziałam co nią kieruje i czemu nagle mnie pokochała. Mój mąż w Hiszpani poznał inną polkę, kobieta ma 4-kę dzieci, znajomych w więzieniu. Żeby jeszcze tego było mało mój mąż idiota tak był nią zaślepiony, że złożył pozew o rozwód i wprowadził się do mieszkania matki, a teściowa mieszka ze mną bo się po prostu boi tamtej kobiety.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA