Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki

Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki, razem też chodziłyśmy do gimnazjum. Kiedyś siostra sprzątając w moim starym biurku znalazła mój album ze zdjęciami z czasów gimnazjum z jakiejś klasowej wycieczki. Pewnego razu siedzimy ja z chłopakiem moja przyjaciółka oraz moja siostra ze swoim niedawno poznanym chłopakiem i siostrze przypomniało się o tym albumie. Wyciąga go z szafki i pokazuje mojej przyjaciółce i mnie. Obejrzałyśmy powspominałyśmy i podałyśmy album chłopakowi mojej siostry on siedzi spokojnie przegląda i w pewnym momencie zatrzymał się na zdjęciu i rzuca tekst "A ten brzydki chłopak to kto?"Zerkam mu przez ramie i odpowiadamL "To ja". Biedny chciał się zapaść pod ziemię.
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA