Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki

Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki, razem też chodziłyśmy do gimnazjum. Kiedyś siostra sprzątając w moim starym biurku znalazła mój album ze zdjęciami z czasów gimnazjum z jakiejś klasowej wycieczki. Pewnego razu siedzimy ja z chłopakiem moja przyjaciółka oraz moja siostra ze swoim niedawno poznanym chłopakiem i siostrze przypomniało się o tym albumie. Wyciąga go z szafki i pokazuje mojej przyjaciółce i mnie. Obejrzałyśmy powspominałyśmy i podałyśmy album chłopakowi mojej siostry on siedzi spokojnie przegląda i w pewnym momencie zatrzymał się na zdjęciu i rzuca tekst "A ten brzydki chłopak to kto?"Zerkam mu przez ramie i odpowiadamL "To ja". Biedny chciał się zapaść pod ziemię.
REKLAMA

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie,

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie, że ludzie mi się jakoś tak dziwnie przyglądają, ale młody z entuzjazmem opowiadał co się wydarzyło w ciągu dnia i nie miałam nawet chwili by się nad tym głębiej zastanowić. Dopiero przed blokiem kiedy wiatr mocniej zawiał poczułam powiem na plecach - szew garsonki się spruł na całej długości od szyi do samego tyłka. Zapytałam syna czy zauważył to wcześniej. Wzruszył tylko ramionami i powiedział: "Nooo, pod szkołą"i dalej opowiadał swoją historię.
REKLAMA

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie zabawy związane z liczeniem, więc teściowa chciała ją nauczyć podstaw mnożenia i dzielenia. Położyła na stole 4 córeczki i zapytała: "Mamy cztery cukierki do podziału na nas dwie. Ile każda z nas zje?". Córka podumała chwilę po czym powiedziała, że lepiej żeby sama zjadła wszystkie bo babcia i tak już jest za gruba.
REKLAMA

REKLAMA