Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki

Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki, razem też chodziłyśmy do gimnazjum. Kiedyś siostra sprzątając w moim starym biurku znalazła mój album ze zdjęciami z czasów gimnazjum z jakiejś klasowej wycieczki. Pewnego razu siedzimy ja z chłopakiem moja przyjaciółka oraz moja siostra ze swoim niedawno poznanym chłopakiem i siostrze przypomniało się o tym albumie. Wyciąga go z szafki i pokazuje mojej przyjaciółce i mnie. Obejrzałyśmy powspominałyśmy i podałyśmy album chłopakowi mojej siostry on siedzi spokojnie przegląda i w pewnym momencie zatrzymał się na zdjęciu i rzuca tekst "A ten brzydki chłopak to kto?"Zerkam mu przez ramie i odpowiadamL "To ja". Biedny chciał się zapaść pod ziemię.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA