Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki

Moją przyjaciółkę znam od czasów podstawówki, razem też chodziłyśmy do gimnazjum. Kiedyś siostra sprzątając w moim starym biurku znalazła mój album ze zdjęciami z czasów gimnazjum z jakiejś klasowej wycieczki. Pewnego razu siedzimy ja z chłopakiem moja przyjaciółka oraz moja siostra ze swoim niedawno poznanym chłopakiem i siostrze przypomniało się o tym albumie. Wyciąga go z szafki i pokazuje mojej przyjaciółce i mnie. Obejrzałyśmy powspominałyśmy i podałyśmy album chłopakowi mojej siostry on siedzi spokojnie przegląda i w pewnym momencie zatrzymał się na zdjęciu i rzuca tekst "A ten brzydki chłopak to kto?"Zerkam mu przez ramie i odpowiadamL "To ja". Biedny chciał się zapaść pod ziemię.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA