Jestem historykiem. Moja dziewczyna nie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem historykiem. Moja dziewczyna nie

Jestem historykiem. Moja dziewczyna nie przepada za historią, więc byłem pozytywnie zaskoczony, gdy zaczęła mnie pewnego dnia wypytywać o różne daty, kiedy stało się dane wydarzenie. Odpowiadałem poprawnie, dumny z siebie nawet dodawałem jakieś ciekawostki. W pewnym momencie zadała pytanie o datę naszej rocznicy. Myślałem i myślałem, ale nie mogłem sobie przypomnieć. Okazało się, że była dzień wcześniej...
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA