Wracałem do domu pociągiem po długiej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wracałem do domu pociągiem po długiej

Wracałem do domu pociągiem po długiej nieobecności. Podróż trwała dość długo, więc sobie przysnąłem. Gdy nadjechałem na swoją stację byłem jeszcze trochę zaspany i przez pomyłkę wziąłem bagaż innego pasażera (taka sama walizka). Walizka była pewnie przez niego niedługo używana, bo w środku było mnóstwo kartonów i kilka książek. Moja walizka z portfelem, większością ubrań, kluczami od domu i samochodu oraz laptopem odjechała w siną dal...
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA