Od 15 lat część drogi do pracy jadę - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od 15 lat część drogi do pracy jadę

Od 15 lat część drogi do pracy jadę samochodem, a część pociągiem. Pierwsze pół godziny to jazda samochodem na dworzec, a potem godzina w pociągu i jestem na miejscu. Tak jest dla mnie taniej i wygodniej. Niestety kilka dni temu z uwagi na remont torowiska zmieniony został na najbliższy rok rozkład jazdy. Teraz pociąg jedzie ponad 2 godziny i musiałbym rano wyjeżdżać dużo wcześniej aby zdążyć na czas do pracy. Postanowiłem więc, że zacznę jeździć całą drogę samochodem. W piątek pierwszy raz pojechałem do pracy samochodem. Miałem niesamowite urwanie głowy i z biura wyszedłem już po 17-tej. Zawsze w takim wypadku musiałem potem biec na dworzec żeby zdążyć. Tak też zrobiłem tym razem. Dopiero kiedy wysiadłem z pociągu i nie mogłem przez kilka dobrych minut znaleźć samochodu przypomniałem sobie, że stoi on przed biurem.
REKLAMA

Prowadzę salon kosmetyczny już od parunastu

Prowadzę salon kosmetyczny już od parunastu lat i wydawało mi się, że widziałam już wszystko. Nieprawda. Przyszła do mnie kompletnie pijana klientka. Upiła się, żeby móc jakoś znieść ból związany z ... nakładaniem tipsów.
REKLAMA

Szwagier kupił nowy samochód. Wymarzony,

Szwagier kupił nowy samochód. Wymarzony, wychuchany - długo na niego zbierał. W nocy gdy stał pod domem, jakieś psy zagoniły kota na dach samochodu. Zanim szwagier wyszedł z domu cały samochód był "obrysowany"pazurami...
REKLAMA

REKLAMA