W ostatnią sobotę w naszym mieście odbył - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W ostatnią sobotę w naszym mieście odbył

W ostatnią sobotę w naszym mieście odbył się spacer z psami z naszego schroniska. Chodziliśmy po całym mieście a za nami cały czas wlókł się jakiś żul i zagadywał ludzi. Pomyślałam "Może zbiera na chleb", więc podeszłam i wręczyłam mu jakieś drobniaki ale jego reakcja była dziwna. Póżniej okazało się, że PREZYDENT naszego miasta. Przyrzekam, wyglądał jak jakiś menel..
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA