Staram się o kredyt na dom, jutro mam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Staram się o kredyt na dom, jutro mam

Staram się o kredyt na dom, jutro mam spotkanie w banku w sprawie złożenia niezbędnych dokumentów między innymi dokument od pracodawcy o stałym zatrudnieniu. Wczoraj po godzinach pracy na firmowego maila dostałem wypowiedzenie za "utratę zaufania do pracownika". Po nieprzespanej nocy (i zdaniu sobie sprawy, że po zmianie pracy na kredyt będę mógł liczyć w najlepszym wypadku za rok) dzisiaj rano dowiedziałem się, że wypowiedzenie to błąd działu kadr.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA