Od 3 lat zawsze gdy gram w lotto wysyłam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od 3 lat zawsze gdy gram w lotto wysyłam

Od 3 lat zawsze gdy gram w lotto wysyłam jeden zakład z dokładnie taką samą konfiguracją liczb, tak zrobiłam i ostatnio. Kupon miałam przy sobie w portfelu. Nigdy nie wygrałam niczego powyżej "trójki", nie przejmowałam się tym jednak i czasami, jeśli miałam nadprogramowe kilka złotych w kieszeni grałam, z nadzieją, że tym razem może się uda trafić. Ostatnio jadąc autobusem na uczelnię padłam ofiarą kieszonkowca. Nie zmartwiłam się tym jakoś szczególnie, skradziony portfel był dosyć stary a w środku miałam kwotę poniżej 10zł... i ów kupon. Poczucie straty nadeszło odrobinę później- w wieczór losowania. Po 3 latach układ 6 cyfr zapadł mi w pamięć, później jeszcze upewniłam się sprawdzając stare kupony. Trafiłam "piątkę". Nieco ponad 5 tysięcy przeszło mi koło nosa.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA