Ostatnio kłócę się często z mamą ponieważ - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio kłócę się często z mamą ponieważ

Ostatnio kłócę się często z mamą ponieważ siedzę do późna w nocy i ona nie może przez to spać. Więc wymyśliła sobie taki system, że będzie mi coś kupować jeżeli przez np. 3 następne dni będę kładł się spać wcześniej. No więc jestem w przymierzalni i znalazłem fajne spodnie, pytam się czy mi je kupi, mama na to :"dobrze ale za dwie noce". A, że kilka osób to usłyszało, opuściliśmy sklep w trybie natychmiastowym.
REKLAMA

Mieszkam w akademiku. Pojawiły się u nas

Mieszkam w akademiku. Pojawiły się u nas karaluchy, ale moim podstawowym problemem jest mój współlokator. Warunki akademikowe sprawiły, że wyrobiłem sobie naprawdę silny sen, bo inaczej nigdy bym nie dał rady spać. Współlokator postanowił sprawdzić ile karaluchów musi mi położyć na twarzy żebym się obudził. Okazuje się, że SIEDEM! Wszystko to nagrał na komórce i obawiam się, że do końca studiów wszyscy już będą do mnie mówić Karaluch.
REKLAMA

Moja dziewczyna jest wielką fanką kotów,

Moja dziewczyna jest wielką fanką kotów, a ja ich po prostu nie znoszę. Zęby unikać niepotrzebnych dyskusji już na początku związku skłamałem i powiedziałem, że uwielbiam koty ale niestety mam na nie straszne uczulenie. Wracam wczoraj z pracy, a tu na kanapie siedzi sobie hipoalergiczny kot syberyjski za miliony monet i zachwycona dziewczyna, która zaczęła mnie zapewniać, że to jest kot stworzony dla alergików.
REKLAMA

REKLAMA