Ostatnio kłócę się często z mamą ponieważ - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio kłócę się często z mamą ponieważ

Ostatnio kłócę się często z mamą ponieważ siedzę do późna w nocy i ona nie może przez to spać. Więc wymyśliła sobie taki system, że będzie mi coś kupować jeżeli przez np. 3 następne dni będę kładł się spać wcześniej. No więc jestem w przymierzalni i znalazłem fajne spodnie, pytam się czy mi je kupi, mama na to :"dobrze ale za dwie noce". A, że kilka osób to usłyszało, opuściliśmy sklep w trybie natychmiastowym.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA