Mój chłopak chwalił się, że ma dla mnie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłopak chwalił się, że ma dla mnie

Mój chłopak chwalił się, że ma dla mnie niespodziankę z okazji walentynek. Jako, że mieliśmy się spotkać dopiero za miesiąc, prezent otrzymałam wcześniej. Miałam nadzieję na pierścionek zaręczynowy, pochwaliłam się wszystkim koleżankom. Miałam wrażenie, że do tego dąży nasz związek. Niestety popuściłam za bardzo wodze wyobraźni. Otrzymałam w prezencie krem na rozstępy.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA