Moja żona jest "oczkiem w głowie"tatusia - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja żona jest "oczkiem w głowie"tatusia

Moja żona jest "oczkiem w głowie"tatusia i trzech starszych braci (dwóch policjantów i wojskowy). Jej rodzina nigdy nie darzyła mnie sympatią. Po dwóch tygodniach służbowego wyjazdu wróciłem do domu. Żona poszła do szpitala na umówione badania, a mój brat przyszedł w odwiedziny. Akurat brałem prysznic gdy zadzwonił telefon i brat odebrał. Potem powiedział mi że dzwoniła moja teściowa. Jakieś 45 minut potem rozległo się łomotanie do drzwi. Otworzyłem i zanim zdołałem się odezwać zostałem powalony na podłogę, skuty i postawiony pod ścianą przez rozwścieczonych braci i tatusia mojej żony. Po wyjaśnieniach okazało się, że jak teściowa dzwoniła i spytała się czy jest moja żona brat odpowiedział, że poszła do szpitala. A gdy zapytała co się stało, brat postanowił zażartować i powiedział: "Krzysiek z delegacji wrócił i okazało się że jego kapcie są inaczej rozdeptane. No to jej ostro przylał że mu rogi doprawia."To teściowej wystarczyło do wezwania rodziny do "ratunkowej"interwencji. Teść i szwagrowie nawet mnie nie przeprosili, siedziałem razem z nimi skuty kajdankami aż do powrotu żony. Teść powiedział, że to ma być dla mnie nauczka, żeby mi nigdy do głowy nawet myśl nie przyszła, że mógłbym ich Krysię skrzywdzić.
REKLAMA

Naszła mnie ochota na zabawę samemu.

Naszła mnie ochota na zabawę samemu. Wydawało mi się, że nikogo nie ma w domu, ale dla pewności krzyknąłem "Czy jest ktoś w domu?"Odpowiedziała mi cisza, więc krzyknąłem "No to czas zrobić sobie dobrze!". Tym razem odpowiedział mi przerażony krzyk ojca: "Poczekaj chwilę, to ja pójdę do sklepu!"
REKLAMA

Moja matka zapytała jakim cudem w wieku

Moja matka zapytała jakim cudem w wieku 38 lat wciąż nie korzystam z kremu przeciwzmarszczkowego. Mój mąż powiedział, że to dlatego, że go po prostu nie potrzebuję bo nie robią mi się zmarszczki. Rozczuliło mnie, że po tylu latach związku wciąż potrafi być taki słodki. Trwało to ułamek sekundy bo dorzucił: "Widzieliście kiedyś zmarszczki na piłce?"
REKLAMA

REKLAMA