W początkowej fazie znajomości z moim - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W początkowej fazie znajomości z moim

W początkowej fazie znajomości z moim chłopakiem ze śmiechem wymienialiśmy najbardziej beznadziejne teksty na zerwanie. M.in. "zasługujesz na kogoś lepszego", "kocham cię, ale nie mogę z tobą być", "jesteś dobrym człowiekiem, ale zostańmy przyjaciółmi"itd. Dziś ze mną zerwał. Jak to uzasadnił? Tekstem, który wygrał w naszym rankingu: "To nie chodzi o ciebie, tylko o mnie".
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA