Zbliżały się urodziny mojego taty. Na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zbliżały się urodziny mojego taty. Na

Zbliżały się urodziny mojego taty. Na allegro jakimś cudem znalazłem dokładnie taki skuter jaki jemu się marzy. Wygląda dokładnie tak jak zwykły tylko, że jest elektryczny. Od razu chciałem go kupić jednak na licytacji ktoś ciągle podbijał moją cenę, był to jakiś jeden zawzięty użytkownik. Dopiero po wygraniu aukcji na urodzinach dowiedziałem się, że tym użytkownikiem był mój starszy brat. Dzięki temu za prezent dla mojego tatusia zapłaciłem ponad 7 tysięcy, a mogłem za ok 4 tysiące, gdy reszta osób się wycofywała z licytacji.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA