Zbliżały się urodziny mojego taty. Na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zbliżały się urodziny mojego taty. Na

Zbliżały się urodziny mojego taty. Na allegro jakimś cudem znalazłem dokładnie taki skuter jaki jemu się marzy. Wygląda dokładnie tak jak zwykły tylko, że jest elektryczny. Od razu chciałem go kupić jednak na licytacji ktoś ciągle podbijał moją cenę, był to jakiś jeden zawzięty użytkownik. Dopiero po wygraniu aukcji na urodzinach dowiedziałem się, że tym użytkownikiem był mój starszy brat. Dzięki temu za prezent dla mojego tatusia zapłaciłem ponad 7 tysięcy, a mogłem za ok 4 tysiące, gdy reszta osób się wycofywała z licytacji.
REKLAMA

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka zaczął się do mnie przystawiać w dość nachalny sposób. Próbowałam jakoś załagodzić sytuację bez afery i wtedy z ukrycia wyskoczył mój chłopak i zaczął się na mnie wydzierać. Okazało się, że to był "test"czy ukochany nadal będzie mi się podobać za 30 lat i ich zdaniem go oblałam. Dla mnie cała sytuacja była patologiczna i rzuciłam chłopaka z marszu, ale wciąż się zastanawiam jak ich zdaniem powinnam była się zachować żeby ten ich test zaliczyć.
REKLAMA

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i korzystając z ładnej pogody poszliśmy na mały spacer. Na ławce w parku leżał zalany w trupa menel w stroju Świętego Mikołaja (ktoś go musiał wyrzucić na śmietnik). Synek stwierdził, że to były zwłoki Mikołaja. Sytuacja była tak beznadziejna, że w końcu mu powiedziałam, że Mikołaj tak naprawdę nie istnieje, ale to wcale nie polepszyło mu humoru.
REKLAMA

REKLAMA