Mam dwie córeczki. 2-letnia jest fanką - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam dwie córeczki. 2-letnia jest fanką

Mam dwie córeczki. 2-letnia jest fanką Teletubisiów. Ponieważ znudziły jej się już odcinki, które miała na płycie postanowiłam kolejne ściągnąć z internetu. Zainstalowałam odpowiedni program, w nim znalazłam interesujące nas pliki i po pobraniu nagrałam na płytę. Dziś wieczorem postanowiłam uporać się z zaległym prasowaniem i na ten czas dzieciom włączyłam nagraną właśnie bajkę. dziewczyny zasiadły przed tv w swoim pokoju a ja zaczęłam walkę z żelazkiem. Po kilku minutach do pokoju wchodzi moja starsza, 5-letnia córka z pytaniem-Mamusiu a czemu te panie z filmu całują się w piersi?? W ułamku sekundy wpadłam do pokoju, wyłączyłam DVD na co moja młodsza córka wybuchła głośnym płaczem...Obiecuję, że następnym razem każdy plik obejrzę, mimo tytułu-Teletubisie! Na dodatek film nie miał głosu i nie zostałam uprzedzona wcześniej po odgłosach, jaki film oglądają moje dzieci..
REKLAMA

Prowadzę salon kosmetyczny już od parunastu

Prowadzę salon kosmetyczny już od parunastu lat i wydawało mi się, że widziałam już wszystko. Nieprawda. Przyszła do mnie kompletnie pijana klientka. Upiła się, żeby móc jakoś znieść ból związany z ... nakładaniem tipsów.
REKLAMA

Szwagier kupił nowy samochód. Wymarzony,

Szwagier kupił nowy samochód. Wymarzony, wychuchany - długo na niego zbierał. W nocy gdy stał pod domem, jakieś psy zagoniły kota na dach samochodu. Zanim szwagier wyszedł z domu cały samochód był "obrysowany"pazurami...
REKLAMA

REKLAMA