Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić

Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić mamie żart - powiedziałem że poznałem dziewczynę i jesteśmy już parę miesięcy razem. Po pytaniu jak wygląda odpowiedziałem że jest czarna i przyjechała rok temu z Afryki. Po kilkunastu sekundach milczenia mama powiedziała mi że jeśli kiedykolwiek spróbuję przyprowadzić tą małpę to wyp***doli mnie z domu, a także zabroniła mi wychodzić ponieważ nie chce żebym miał HIV.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA