Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić

Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić mamie żart - powiedziałem że poznałem dziewczynę i jesteśmy już parę miesięcy razem. Po pytaniu jak wygląda odpowiedziałem że jest czarna i przyjechała rok temu z Afryki. Po kilkunastu sekundach milczenia mama powiedziała mi że jeśli kiedykolwiek spróbuję przyprowadzić tą małpę to wyp***doli mnie z domu, a także zabroniła mi wychodzić ponieważ nie chce żebym miał HIV.
REKLAMA

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie,

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie, że ludzie mi się jakoś tak dziwnie przyglądają, ale młody z entuzjazmem opowiadał co się wydarzyło w ciągu dnia i nie miałam nawet chwili by się nad tym głębiej zastanowić. Dopiero przed blokiem kiedy wiatr mocniej zawiał poczułam powiem na plecach - szew garsonki się spruł na całej długości od szyi do samego tyłka. Zapytałam syna czy zauważył to wcześniej. Wzruszył tylko ramionami i powiedział: "Nooo, pod szkołą"i dalej opowiadał swoją historię.
REKLAMA

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie zabawy związane z liczeniem, więc teściowa chciała ją nauczyć podstaw mnożenia i dzielenia. Położyła na stole 4 córeczki i zapytała: "Mamy cztery cukierki do podziału na nas dwie. Ile każda z nas zje?". Córka podumała chwilę po czym powiedziała, że lepiej żeby sama zjadła wszystkie bo babcia i tak już jest za gruba.
REKLAMA

REKLAMA