Miały to być pierwsze walentynki w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miały to być pierwsze walentynki w

Miały to być pierwsze walentynki w małżeństwie, mąż obiecał mi, że będą niezapomniane... Nigdy nie zapomnę jak otworzyłam drzwi a w nich była obca ładna i wyglądająca jak dzi*ka baba. Mąż mi wyjaśnił, że na wieczorze kawalerskim ją poznał i przez cały czas odkąd byliśmy w małżeństwie chodził z nią na randki i jest pewien, że ona jest tą jedyną na całe życie. Powiedział, że chce rozwodu. Nigdy nie zapomnę tych walentynek.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA