Pewnego ranka bardzo wcześnie przed pracą - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pewnego ranka bardzo wcześnie przed pracą

Pewnego ranka bardzo wcześnie przed pracą będąc bardzo zaspany i niekumaty poszedłem do piekarni z zamiarem kupienia sobie jakiegoś śniadania. Jako że w piekarni robione są pyszne rogaliki z nadzieniem chciałem sobie je kupić. Gdy w kolejce przysunąłem się do lady na pytanie "co podać"odpowiedziałem: "rogaliki z nasieniem". Miny ekspedientki i klientów bezcenne. Myślałem, że spalę się ze wstydu.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA