Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko

Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko karaczanów dla moich ptaszników. Moja mama panicznie się boi karaluchów, więc ukryłam je w szafie na ubrania, ponieważ prawie nigdy tam nie zagląda. Wczoraj rano zaskoczyła mnie, mówiąc, że trzeba zrobić porządek z moimi ciuchami. Zanim zdążyłam ją powstrzymać, zaczęła wywalać zawartość szafy, oczywiście razem z tym pudełkiem... które uderzając o podłogę otworzyło się. Ok.50 karaczanów biega teraz wesoło po całym mieszkaniu, a mama się do mnie nie odzywa.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA