Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko

Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko karaczanów dla moich ptaszników. Moja mama panicznie się boi karaluchów, więc ukryłam je w szafie na ubrania, ponieważ prawie nigdy tam nie zagląda. Wczoraj rano zaskoczyła mnie, mówiąc, że trzeba zrobić porządek z moimi ciuchami. Zanim zdążyłam ją powstrzymać, zaczęła wywalać zawartość szafy, oczywiście razem z tym pudełkiem... które uderzając o podłogę otworzyło się. Ok.50 karaczanów biega teraz wesoło po całym mieszkaniu, a mama się do mnie nie odzywa.
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA