Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko

Jakiś czas temu kupiłam za grosze pudełko karaczanów dla moich ptaszników. Moja mama panicznie się boi karaluchów, więc ukryłam je w szafie na ubrania, ponieważ prawie nigdy tam nie zagląda. Wczoraj rano zaskoczyła mnie, mówiąc, że trzeba zrobić porządek z moimi ciuchami. Zanim zdążyłam ją powstrzymać, zaczęła wywalać zawartość szafy, oczywiście razem z tym pudełkiem... które uderzając o podłogę otworzyło się. Ok.50 karaczanów biega teraz wesoło po całym mieszkaniu, a mama się do mnie nie odzywa.
REKLAMA

Z moją teściową nie darzyłyśmy się nigdy

Z moją teściową nie darzyłyśmy się nigdy wielką sympatią, ale miałyśmy dość poprawne relacje dopóki nie powiedziała mi, że jestem gruba i muszę się poważnie wziąć za siebie. Te "miłe"słowa usłyszałam następnego dnia po porodzie, kiedy przyjechała poznać swojego pierwszego wnuka.
REKLAMA

Moi rodzice oświadczyli mi dzisiaj, że musimy

Moi rodzice oświadczyli mi dzisiaj, że musimy poważnie porozmawiać. Przestraszyłem się, że któreś z nich jest poważnie chore, albo chcą się rozwieść. Nic z tych rzeczy - chcieli mi powiedzieć, że jestem adoptowany. Przyjąłem to ze spokojem i powiedziałem, że mi to nie robi różnicy i jak dla mnie są jedynymi prawdziwymi rodzicami jakich kiedykolwiek będę potrzebować. Po moich słowach wkurzyli się na mnie... bo to była ściema. Chcieli mnie nagrać ukrytą kamerą i wrzucić moją paniczną reakcję do sieci, a ja im wszystko zepsułem.
REKLAMA

REKLAMA