Oboje z chłopakiem jesteśmy studentami a - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Oboje z chłopakiem jesteśmy studentami a

Oboje z chłopakiem jesteśmy studentami a co za tym idzie mieszkamy nadal z rodzicami, a że u mnie w domu niespecjalnie można liczyć na prywatność więc korzystaliśmy z okazji do baraszkowania u chłopaka w domu. Niestety jego mama nie pracuje dlatego też niemal zawsze bywała w domu. Pewnego razu kiedy zabawialiśmy się pod kołdrą (a była już wiosna więc ewidentnie nie było aż tak zimno aby być pod kołdrą) wchodzi bez pukania jego mama i zaczyna grzebać w szafce. Mój chłopak był cały czerwony ze względu ciśnienie panujące pod kołdrą, więc aby wybrnąć z sytuacji wyjeżdża z tekstem "Ale gorąco, mogliby już przestać grzać". Na co jego mama patrząc na nas z politowaniem "Jakby mi było gorąco to bym pod kołdrą nie leżała". Nie pokazałam się tam przez miesiąc...
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".
REKLAMA

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA