Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy

Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy starszych ludziach. Miałam już kilka rodzin do opieki,ale Pan z którym teraz mieszkam jest nie zastąpiony. Co dzień po śniadaniu idzie do swojego pokoju i trzepie konia. Niby nic strasznego, ale nie zamyka drzwi od pokoju i sapie przy tym jak cap. Postanowiłam nagrać to telefonem i pokazać jego córce by mu przemówiła do rozsądku,by chociaż do łazienki poszedł i dyskretnie to robił. Reakcja córki była taka że poczerwieniała jak indyk, wyszła i już miesiąc jak nie przychodzi do taty w odwiedziny.
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".
REKLAMA

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA