Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy

Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy starszych ludziach. Miałam już kilka rodzin do opieki,ale Pan z którym teraz mieszkam jest nie zastąpiony. Co dzień po śniadaniu idzie do swojego pokoju i trzepie konia. Niby nic strasznego, ale nie zamyka drzwi od pokoju i sapie przy tym jak cap. Postanowiłam nagrać to telefonem i pokazać jego córce by mu przemówiła do rozsądku,by chociaż do łazienki poszedł i dyskretnie to robił. Reakcja córki była taka że poczerwieniała jak indyk, wyszła i już miesiąc jak nie przychodzi do taty w odwiedziny.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA