Ja z "przyjaciółką"pożyczamy sobie wszystko. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ja z "przyjaciółką"pożyczamy sobie wszystko.

Ja z "przyjaciółką"pożyczamy sobie wszystko. Kaśka wyszła na chwilę do toalety. Zapomniałam telefonu, a koniecznie chciałam porozmawiać z chłopakiem . Krzyknęłam jej tylko,że "pożyczam telefon". Wykręciłam z JEJ telefonu numer mojego chłopaka. Po dłuższej chwili odebrał : "No co tam kotku?"Dodam,że Kaśka tłumaczyła to zdolnościami telepatycznymi Michała...
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA