Jako prezent na walentynki chciałam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jako prezent na walentynki chciałam

Jako prezent na walentynki chciałam zrobić mojemu chłopakowi kolaż z moimi zdjęciami, niekoniecznie stosownymi, ale bez przesady. Nieźle namęczyłam się ze zrobieniem tego i chciałam wydrukować swoje dzieło. W mojej drukarce zabrakło tuszu i poucinała zdjęcia. Były niewyraźne i ciemne. Dałam sobie z tym spokój i postanowiłam wydrukować u przyjaciółki. Następnego dnia kiedy moja mama włączyła komputer drukarka zaczęła drukować... moje nagie zdjęcia.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA