Jako prezent na walentynki chciałam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jako prezent na walentynki chciałam

Jako prezent na walentynki chciałam zrobić mojemu chłopakowi kolaż z moimi zdjęciami, niekoniecznie stosownymi, ale bez przesady. Nieźle namęczyłam się ze zrobieniem tego i chciałam wydrukować swoje dzieło. W mojej drukarce zabrakło tuszu i poucinała zdjęcia. Były niewyraźne i ciemne. Dałam sobie z tym spokój i postanowiłam wydrukować u przyjaciółki. Następnego dnia kiedy moja mama włączyła komputer drukarka zaczęła drukować... moje nagie zdjęcia.
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA