Jako prezent na walentynki chciałam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jako prezent na walentynki chciałam

Jako prezent na walentynki chciałam zrobić mojemu chłopakowi kolaż z moimi zdjęciami, niekoniecznie stosownymi, ale bez przesady. Nieźle namęczyłam się ze zrobieniem tego i chciałam wydrukować swoje dzieło. W mojej drukarce zabrakło tuszu i poucinała zdjęcia. Były niewyraźne i ciemne. Dałam sobie z tym spokój i postanowiłam wydrukować u przyjaciółki. Następnego dnia kiedy moja mama włączyła komputer drukarka zaczęła drukować... moje nagie zdjęcia.
REKLAMA

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka zaczął się do mnie przystawiać w dość nachalny sposób. Próbowałam jakoś załagodzić sytuację bez afery i wtedy z ukrycia wyskoczył mój chłopak i zaczął się na mnie wydzierać. Okazało się, że to był "test"czy ukochany nadal będzie mi się podobać za 30 lat i ich zdaniem go oblałam. Dla mnie cała sytuacja była patologiczna i rzuciłam chłopaka z marszu, ale wciąż się zastanawiam jak ich zdaniem powinnam była się zachować żeby ten ich test zaliczyć.
REKLAMA

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i korzystając z ładnej pogody poszliśmy na mały spacer. Na ławce w parku leżał zalany w trupa menel w stroju Świętego Mikołaja (ktoś go musiał wyrzucić na śmietnik). Synek stwierdził, że to były zwłoki Mikołaja. Sytuacja była tak beznadziejna, że w końcu mu powiedziałam, że Mikołaj tak naprawdę nie istnieje, ale to wcale nie polepszyło mu humoru.
REKLAMA

REKLAMA