Mieszkam razem ze swoją dziewczyną, która - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mieszkam razem ze swoją dziewczyną, która

Mieszkam razem ze swoją dziewczyną, która jest na 3 roku studiów. Od jakiegoś czasu zaczęła wracać do domu ponad 4 godziny później niż zwykle. Kiedy zapytałem dlaczego tak długo jej nie ma odpowiedziała, że zapisała się na kilka dodatkowych kursów. Ucieszyłem się bo sam zawsze ją przekonywałem, że kiedyś jej się ta dodatkowa wiedza może przydać. Nie podobał mi się tylko fakt iż wraca sama po ciemku do domu. Pewnego dnia postanowiłem więc, że pojadę po nią pod uczelnie. Kiedy podjechałem akurat wychodziła jej grupa. Nie było jej w tłumie który opuścił aulę. Zapytałem więc dziewczyny z którą wiem że moja dziewczyna się zna. Powiedziała mi, że Monika rzeczywiście zapisała się na dodatkowe zajęcia ale nie była na nich ani razu. W dodatku zdziwiła się czemu o nią pytam, skoro nie jesteśmy już razem, bo przecież co dzień po zajęciach przyjeżdża po nią jakiś inny chłopak.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA