Wracając z imprezy zaczepiła mnie nieznajoma - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wracając z imprezy zaczepiła mnie nieznajoma

Wracając z imprezy zaczepiła mnie nieznajoma dziewczyna mówiąc "Słabo wyglądasz odwieziemy cię z chłopakiem do domu "Ucieszyłem się bo faktycznie nie było ze mną najlepiej wsiadłem do ich auta. Efekt? Wywieźli mnie 10 kilometrów od domu chłopak nieznajomej dziewczyny razem ze swoim kolegą spuścili mi "Wpie*dol"roku ukradli telefon , portfel i kurtkę. Przy minus 20 stopniach mrozu wracałem do domu w cieniutkiej koszuli życie uratowała mi grupa dziewczyn wracających z wieczoru Panieńskiego.
REKLAMA

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka zaczął się do mnie przystawiać w dość nachalny sposób. Próbowałam jakoś załagodzić sytuację bez afery i wtedy z ukrycia wyskoczył mój chłopak i zaczął się na mnie wydzierać. Okazało się, że to był "test"czy ukochany nadal będzie mi się podobać za 30 lat i ich zdaniem go oblałam. Dla mnie cała sytuacja była patologiczna i rzuciłam chłopaka z marszu, ale wciąż się zastanawiam jak ich zdaniem powinnam była się zachować żeby ten ich test zaliczyć.
REKLAMA

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i korzystając z ładnej pogody poszliśmy na mały spacer. Na ławce w parku leżał zalany w trupa menel w stroju Świętego Mikołaja (ktoś go musiał wyrzucić na śmietnik). Synek stwierdził, że to były zwłoki Mikołaja. Sytuacja była tak beznadziejna, że w końcu mu powiedziałam, że Mikołaj tak naprawdę nie istnieje, ale to wcale nie polepszyło mu humoru.
REKLAMA

REKLAMA