Wracając z imprezy zaczepiła mnie nieznajoma - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA




Wracając z imprezy zaczepiła mnie nieznajoma

Wracając z imprezy zaczepiła mnie nieznajoma dziewczyna mówiąc "Słabo wyglądasz odwieziemy cię z chłopakiem do domu "Ucieszyłem się bo faktycznie nie było ze mną najlepiej wsiadłem do ich auta. Efekt? Wywieźli mnie 10 kilometrów od domu chłopak nieznajomej dziewczyny razem ze swoim kolegą spuścili mi "Wpie*dol"roku ukradli telefon , portfel i kurtkę. Przy minus 20 stopniach mrozu wracałem do domu w cieniutkiej koszuli życie uratowała mi grupa dziewczyn wracających z wieczoru Panieńskiego.




REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.




REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.




REKLAMA

REKLAMA