W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu

W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego czekałam na swoją kolej (zdaję prawko). Obok mnie siedziała grupka dziewczyn i towarzyszący im "kibice"płci męskiej. Wszyscy wypowiadali uwagi pod adresem egzaminatorów, wymieniając ich z nazwiska. Ja ,żeby zabłysnąć, rzuciłam: "a najgorszy ciul to podobno G....". Zgadnijcie kogo wylosowałam na egzamin? Pan siedzący w poczekalni, powitał mnie na placu wyciągając rękę i ze słowami: "Witam,CIUL jestem..pani godność?"
REKLAMA

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka zaczął się do mnie przystawiać w dość nachalny sposób. Próbowałam jakoś załagodzić sytuację bez afery i wtedy z ukrycia wyskoczył mój chłopak i zaczął się na mnie wydzierać. Okazało się, że to był "test"czy ukochany nadal będzie mi się podobać za 30 lat i ich zdaniem go oblałam. Dla mnie cała sytuacja była patologiczna i rzuciłam chłopaka z marszu, ale wciąż się zastanawiam jak ich zdaniem powinnam była się zachować żeby ten ich test zaliczyć.
REKLAMA

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i korzystając z ładnej pogody poszliśmy na mały spacer. Na ławce w parku leżał zalany w trupa menel w stroju Świętego Mikołaja (ktoś go musiał wyrzucić na śmietnik). Synek stwierdził, że to były zwłoki Mikołaja. Sytuacja była tak beznadziejna, że w końcu mu powiedziałam, że Mikołaj tak naprawdę nie istnieje, ale to wcale nie polepszyło mu humoru.
REKLAMA

REKLAMA