W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu

W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego czekałam na swoją kolej (zdaję prawko). Obok mnie siedziała grupka dziewczyn i towarzyszący im "kibice"płci męskiej. Wszyscy wypowiadali uwagi pod adresem egzaminatorów, wymieniając ich z nazwiska. Ja ,żeby zabłysnąć, rzuciłam: "a najgorszy ciul to podobno G....". Zgadnijcie kogo wylosowałam na egzamin? Pan siedzący w poczekalni, powitał mnie na placu wyciągając rękę i ze słowami: "Witam,CIUL jestem..pani godność?"
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA