W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu

W poczekalni w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego czekałam na swoją kolej (zdaję prawko). Obok mnie siedziała grupka dziewczyn i towarzyszący im "kibice"płci męskiej. Wszyscy wypowiadali uwagi pod adresem egzaminatorów, wymieniając ich z nazwiska. Ja ,żeby zabłysnąć, rzuciłam: "a najgorszy ciul to podobno G....". Zgadnijcie kogo wylosowałam na egzamin? Pan siedzący w poczekalni, powitał mnie na placu wyciągając rękę i ze słowami: "Witam,CIUL jestem..pani godność?"
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA