Strasznie denerwowałam się pierwszym dniem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Strasznie denerwowałam się pierwszym dniem

Strasznie denerwowałam się pierwszym dniem synka w przedszkolu, który niestety zbiegł się z terminem mojej ważnej operacji. Dziecko pozostawiłam więc z ojcem, a moim partnerem. Brak jego wizyt w szpitalu tłumaczyłam sobie tym, że on również denerwuje się przedszkolem... Hmm widać nerwy były na tyle duże, że musiał dobrać sobie kogoś do pomocy. Po moim powrocie okazało się, że sprowadził sobie na ten czas 19 letnią pannę z gatunku tych co to "idą se obczaić buty, co nie". Mieszkamy w kawalerce, więc mój syn miał na ten czas zastępczą mamusię. Po wszystkim nie wymienili nawet pościeli... Pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak, było gdy przedszkolanka, kiedy poszłam po syna, nie chciała uwierzyć, że jestem jego matką.
REKLAMA

Mój facet bardzo często zakrada się za mną

Mój facet bardzo często zakrada się za mną i znienacka nadstawia twarz do całusa. Tak silnie mnie do tego przyzwyczaił, że dzisiaj odruchowo pocałowałam w policzek jakiegoś dziadka bo nachylił się tuż obok mnie do rozkładu jazdy na przystanku. Przeprosiłam, ze wstydu zrobiłam się purpurowa... i nie wiedząc co innego zrobić uciekłam, a ludzie którzy akurat stali na przystanku odprowadzili mnie badawczo-rozbawionymi spojrzeniami.
REKLAMA

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef zatrudnił na okres próbny studenciaka, który nie miał ani wiedzy ani motywacji, a jego jedyną zaletą była chęć pracy za stawkę mocno poniżej rynkowej. Szef stwierdził, że nia ma kasy, a chłopak szybko się nauczy. Pierwszego dnia nauczył się, że Java i JavaScript to nie to samo - dla laika to pewnie nic takiego, ale dla "doświadczonego programisty"za jakiego się podawał to już podstawowa luka we wiedzy. Drugiego dnia nauczył się, że nasz główny serwer firmowy to nie jest drukarka - wyłączył go niechcący, bo "nie wiedział jak włączyć tą drukarkę". Tego dnia nauczył się również, że nie warto ściemniać bo z okresu próbnego można wylecieć w moment.
REKLAMA

REKLAMA