Jechałem autobusem międzymiastowym. Telefon - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jechałem autobusem międzymiastowym. Telefon

Jechałem autobusem międzymiastowym. Telefon mi się rozładował, więc trochę drzemałem, trochę czytałem, a trochę słuchałem rozmów współpasażerów. Przede mną siedziały dwie młode babki i jedna uskarżała się, że już od dawna próbują zajść z mężem w ciążę, ale ciągle bezskutecznie. Jej koleżanka bardzo się przejęła i zapytała kiedy odstawiła tabletki antykoncepcyjne, na co pierwsza wzburzona: "No coś Ty, nie mogę ich odstawiać bo mam bardzo bolesne miesiączki!". Gazowany napój, który akurat piłem wrócił mi nosem...
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA