Mój facet podesłał mi parę fot damskich - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój facet podesłał mi parę fot damskich

Mój facet podesłał mi parę fot damskich butów i poprosił o wybranie dwóch par. Wcześniej niczego mi nie kupił, więc się podekscytowałam i napisałam, które mi się podobają i dla pewności numer buta. On odpisał, że dziękuje za konsultacje, ale to nie dla mnie. Po chwili dopisał, że z nami koniec. Wykorzystał mnie do wyboru butów dla nowej laski i mnie rzucił przez wiadomość tekstową.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA