W zeszłym roku nakryłem moją żonę w łóżku - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W zeszłym roku nakryłem moją żonę w łóżku

W zeszłym roku nakryłem moją żonę w łóżku z moją MATKĄ! Do dzisiaj nie umiem sobie z tym poradzić, a do tego wszystkiego obie zbuntowały dwójkę naszych dzieciaków przeciwko mnie. W oczach dzieci to ja jestem potworem bo wyprowadziłem się z domu z dnia na dzień bez żadnego powodu. Dzieciaki mają 2 i 4 lata i nie potrafię im podać sensownego, zrozumiałego powodu, który przy okazji nie zepsuje im psychiki na resztę życia.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA