W zeszłym roku nakryłem moją żonę w łóżku - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W zeszłym roku nakryłem moją żonę w łóżku

W zeszłym roku nakryłem moją żonę w łóżku z moją MATKĄ! Do dzisiaj nie umiem sobie z tym poradzić, a do tego wszystkiego obie zbuntowały dwójkę naszych dzieciaków przeciwko mnie. W oczach dzieci to ja jestem potworem bo wyprowadziłem się z domu z dnia na dzień bez żadnego powodu. Dzieciaki mają 2 i 4 lata i nie potrafię im podać sensownego, zrozumiałego powodu, który przy okazji nie zepsuje im psychiki na resztę życia.
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA