W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł

W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł na kosmetyki i szwagierka bardzo się zdziwiła, że ja, w wieku 34 lat nie korzystam z żadnego kremu na zmarszczki. Teściowa natychmiast stanęła w mojej obronie i powiedziała "Daj spokój przecież widzisz, że ona nie potrzebuje takich wynalazków". Bardzo mnie zaskoczyła takim komplementem, bo zazwyczaj mi docina. Podziękowałam, a ona wtedy z satysfakcją dorzuciła: "Czy ktoś widział kiedyś zmarszczki na balonie?"
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA