W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł

W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł na kosmetyki i szwagierka bardzo się zdziwiła, że ja, w wieku 34 lat nie korzystam z żadnego kremu na zmarszczki. Teściowa natychmiast stanęła w mojej obronie i powiedziała "Daj spokój przecież widzisz, że ona nie potrzebuje takich wynalazków". Bardzo mnie zaskoczyła takim komplementem, bo zazwyczaj mi docina. Podziękowałam, a ona wtedy z satysfakcją dorzuciła: "Czy ktoś widział kiedyś zmarszczki na balonie?"
REKLAMA

Mój facet od pewnego czasu coraz mocniej

Mój facet od pewnego czasu coraz mocniej na mnie naciska, bo chce już zostać ojcem. W końcu się wysypał, że sporo chłopaków, z którymi gra w amatorskiej lidze w kosza niedługo zostanie tatusiami i jeśli się nie pospieszymy to nasi synowie nie będą mogli grać w tej samej kategorii wiekowej. Widzielibyście jego minę kiedy go zapytałam "Co jeśli to będzie córka albo chłopak, którego koszykówka nie będzie interesować?". Normalnie chyba dostał chwilowego porażenia mózgowego...
REKLAMA

Co roku w naszej niewielkiej wsi urządzamy

Co roku w naszej niewielkiej wsi urządzamy festyn dla dzieci. Z roku na rok staje się coraz bardziej popularny i przyjeżdżają rodziny z coraz odleglejszych miejscowości. Dzieciaki przebierają się za rycerzy i księżniczki. W zeszłym roku podbiegł do mnie mały rycerz i zaatakował mnie drewnianym mieczem wykrzykując przy tym "Carownica! Carownica!". Jego tata rzucił się mnie przepraszać, ale kiedy na mnie spojrzał wyrwało mu się mimowolne "Ooooo faktycznie!"Najgorsze jest to, że ja wcale nie byłam za nikogo przebrana!
REKLAMA

REKLAMA