W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł

W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł na kosmetyki i szwagierka bardzo się zdziwiła, że ja, w wieku 34 lat nie korzystam z żadnego kremu na zmarszczki. Teściowa natychmiast stanęła w mojej obronie i powiedziała "Daj spokój przecież widzisz, że ona nie potrzebuje takich wynalazków". Bardzo mnie zaskoczyła takim komplementem, bo zazwyczaj mi docina. Podziękowałam, a ona wtedy z satysfakcją dorzuciła: "Czy ktoś widział kiedyś zmarszczki na balonie?"
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA