Od 7 lat pracuję w tej samej firmie. Nie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od 7 lat pracuję w tej samej firmie. Nie

Od 7 lat pracuję w tej samej firmie. Nie raz brałem nadgodziny czy pracowałem nawet w święta, żeby wyciągać firmę z sytuacji kryzysowych. Na potrzeby rozliczeń prowadzę działalność gospodarczą, bo prezesowi mocno na tym zależało. Rano wysłał mi wiadomość, że w trakcie trwania pandemii zawieszamy współpracę, bo nie będzie potrzebował moich usług. A zawsze powtarzał, że pracownicy są dla niego jak rodzina.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA