Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor

Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor włosów. Mężowi bardzo się podobam w nowej wersji, wśród innych opinie są podzielone - większość przyjęła to pozytywnie. Problemem jest natomiast moja 4-letnia córka. Jak mnie zobaczyła zaczęła krzyczeć i zawodzić, że wyglądam jak potwór. Od dwóch tygodni nie poznaję swojego dziecka bo jest grzeczna jak trusia - jest przekonana, że moja nowa fryzura to kara za jej złe zachowanie i jak będzie grzeczna to wrócę do poprzedniej.
REKLAMA

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka zaczął się do mnie przystawiać w dość nachalny sposób. Próbowałam jakoś załagodzić sytuację bez afery i wtedy z ukrycia wyskoczył mój chłopak i zaczął się na mnie wydzierać. Okazało się, że to był "test"czy ukochany nadal będzie mi się podobać za 30 lat i ich zdaniem go oblałam. Dla mnie cała sytuacja była patologiczna i rzuciłam chłopaka z marszu, ale wciąż się zastanawiam jak ich zdaniem powinnam była się zachować żeby ten ich test zaliczyć.
REKLAMA

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i korzystając z ładnej pogody poszliśmy na mały spacer. Na ławce w parku leżał zalany w trupa menel w stroju Świętego Mikołaja (ktoś go musiał wyrzucić na śmietnik). Synek stwierdził, że to były zwłoki Mikołaja. Sytuacja była tak beznadziejna, że w końcu mu powiedziałam, że Mikołaj tak naprawdę nie istnieje, ale to wcale nie polepszyło mu humoru.
REKLAMA

REKLAMA