Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor

Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor włosów. Mężowi bardzo się podobam w nowej wersji, wśród innych opinie są podzielone - większość przyjęła to pozytywnie. Problemem jest natomiast moja 4-letnia córka. Jak mnie zobaczyła zaczęła krzyczeć i zawodzić, że wyglądam jak potwór. Od dwóch tygodni nie poznaję swojego dziecka bo jest grzeczna jak trusia - jest przekonana, że moja nowa fryzura to kara za jej złe zachowanie i jak będzie grzeczna to wrócę do poprzedniej.
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA