Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor

Zmieniłam dość mocno fryzurę i kolor włosów. Mężowi bardzo się podobam w nowej wersji, wśród innych opinie są podzielone - większość przyjęła to pozytywnie. Problemem jest natomiast moja 4-letnia córka. Jak mnie zobaczyła zaczęła krzyczeć i zawodzić, że wyglądam jak potwór. Od dwóch tygodni nie poznaję swojego dziecka bo jest grzeczna jak trusia - jest przekonana, że moja nowa fryzura to kara za jej złe zachowanie i jak będzie grzeczna to wrócę do poprzedniej.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA