Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo

Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo wszystko postawiłem wszystko na jedną kartę i poszedłem z bukietem kwiatów do domu koleżanki ze szkoły, która bardzo mi się podoba. Otworzyła jej młodsza siostra, rzuciła się na mnie z radością. Zaskoczony, nie wiedziałem co mam powiedzieć i od dwóch tygodni jesteśmy parą bo nie mam jaj się przyznać, że to nie do niej wtedy przyszedłem. Teraz nawet jeśli powiem prawdę to już pozamiatane bo wyjdę pewnie na jakiegoś psychopatę.
REKLAMA

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na kierownika, który uparł się, że będzie mi uprzykrzał życie jak tylko będzie potrafił. Próbowałam coś wskórać, ale byłam tylko szeregowym pracownikiem i po paru miesiącach po prostu zrezygnowałam z pracy. W nowej pracy mam super zespół i super kierownictwo, więc nigdy nie żałowałam odejścia z tamtej firmy. Dzisiaj zaczęłam przeprowadzkę do nowego mieszkania. W trakcie noszenia kartonów wpadłam na sąsiada z naprzeciwka - tak to tamten kut*s.
REKLAMA

Facet z moich marzeń, w którym jestem od

Facet z moich marzeń, w którym jestem od miesięcy bezgranicznie zakochana w końcu mnie pocałował. Byłby to idealny moment gdyby nie to, że poluzowała mi się plomba i wpadła mu prosto do ust. Mało tego - koleś ukruszył sobie na niej własnego zęba!
REKLAMA

REKLAMA