Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo

Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo wszystko postawiłem wszystko na jedną kartę i poszedłem z bukietem kwiatów do domu koleżanki ze szkoły, która bardzo mi się podoba. Otworzyła jej młodsza siostra, rzuciła się na mnie z radością. Zaskoczony, nie wiedziałem co mam powiedzieć i od dwóch tygodni jesteśmy parą bo nie mam jaj się przyznać, że to nie do niej wtedy przyszedłem. Teraz nawet jeśli powiem prawdę to już pozamiatane bo wyjdę pewnie na jakiegoś psychopatę.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA