Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo

Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo wszystko postawiłem wszystko na jedną kartę i poszedłem z bukietem kwiatów do domu koleżanki ze szkoły, która bardzo mi się podoba. Otworzyła jej młodsza siostra, rzuciła się na mnie z radością. Zaskoczony, nie wiedziałem co mam powiedzieć i od dwóch tygodni jesteśmy parą bo nie mam jaj się przyznać, że to nie do niej wtedy przyszedłem. Teraz nawet jeśli powiem prawdę to już pozamiatane bo wyjdę pewnie na jakiegoś psychopatę.
REKLAMA

Mój facet od pewnego czasu coraz mocniej

Mój facet od pewnego czasu coraz mocniej na mnie naciska, bo chce już zostać ojcem. W końcu się wysypał, że sporo chłopaków, z którymi gra w amatorskiej lidze w kosza niedługo zostanie tatusiami i jeśli się nie pospieszymy to nasi synowie nie będą mogli grać w tej samej kategorii wiekowej. Widzielibyście jego minę kiedy go zapytałam "Co jeśli to będzie córka albo chłopak, którego koszykówka nie będzie interesować?". Normalnie chyba dostał chwilowego porażenia mózgowego...
REKLAMA

Co roku w naszej niewielkiej wsi urządzamy

Co roku w naszej niewielkiej wsi urządzamy festyn dla dzieci. Z roku na rok staje się coraz bardziej popularny i przyjeżdżają rodziny z coraz odleglejszych miejscowości. Dzieciaki przebierają się za rycerzy i księżniczki. W zeszłym roku podbiegł do mnie mały rycerz i zaatakował mnie drewnianym mieczem wykrzykując przy tym "Carownica! Carownica!". Jego tata rzucił się mnie przepraszać, ale kiedy na mnie spojrzał wyrwało mu się mimowolne "Ooooo faktycznie!"Najgorsze jest to, że ja wcale nie byłam za nikogo przebrana!
REKLAMA

REKLAMA