Wynajmuję mieszkanie dwóm studentom. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wynajmuję mieszkanie dwóm studentom.

Wynajmuję mieszkanie dwóm studentom. Wczoraj wieczorem dostałem telefon, że piec przepływowy nie grzeje wody. Pojechałem na miejsce i poprosiłem sąsiada, złotą rączkę, o pomoc. On powiedział, żeby odłączyć piec na chwilę od prądu bo jemu też się to zdarza jak przez dłuższy czas nie ma wody. Poszedł ze mną i jego metoda faktycznie zadziałała, a on na to: "No tak w zeszłym tygodniu nie było wody przez pół dnia, ale to nie może być przecież to bo panowie chyba już się kąpali od tamtego czasu?". Coraz większa czerwień na twarzach studenciaków zdradziła, że chyba jednak nie...
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA