Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe.

Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. Jakoś to wyszło przy rozmowie z sąsiadką, która jest fryzjerką i powiedziała, że trwają u nich szkolenia dla praktykantów i można zarobić 150 złotych i przy okazji obciąć się za darmo. Namówiłam siostrę i poszłyśmy razem. Dziewczyna, która mi się przytrafiła była przesympatyczna i zrobiła mi fajną oryginalną fryzurę. Mojej siostrze trafiła się gburowata, śmierdząca fajami i potem babka, która poparzyła jej głowę i ścięła tak krzywo, że dostała ocenę 2/10. Siostra jest na mnie teraz wkurzona, a ja chciałam tylko jakoś pomóc bo bezpośrednio ode mnie nie chce przyjąć pieniędzy.
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA