Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe.

Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. Jakoś to wyszło przy rozmowie z sąsiadką, która jest fryzjerką i powiedziała, że trwają u nich szkolenia dla praktykantów i można zarobić 150 złotych i przy okazji obciąć się za darmo. Namówiłam siostrę i poszłyśmy razem. Dziewczyna, która mi się przytrafiła była przesympatyczna i zrobiła mi fajną oryginalną fryzurę. Mojej siostrze trafiła się gburowata, śmierdząca fajami i potem babka, która poparzyła jej głowę i ścięła tak krzywo, że dostała ocenę 2/10. Siostra jest na mnie teraz wkurzona, a ja chciałam tylko jakoś pomóc bo bezpośrednio ode mnie nie chce przyjąć pieniędzy.
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA