Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe.

Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. Jakoś to wyszło przy rozmowie z sąsiadką, która jest fryzjerką i powiedziała, że trwają u nich szkolenia dla praktykantów i można zarobić 150 złotych i przy okazji obciąć się za darmo. Namówiłam siostrę i poszłyśmy razem. Dziewczyna, która mi się przytrafiła była przesympatyczna i zrobiła mi fajną oryginalną fryzurę. Mojej siostrze trafiła się gburowata, śmierdząca fajami i potem babka, która poparzyła jej głowę i ścięła tak krzywo, że dostała ocenę 2/10. Siostra jest na mnie teraz wkurzona, a ja chciałam tylko jakoś pomóc bo bezpośrednio ode mnie nie chce przyjąć pieniędzy.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA