Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe.

Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. Jakoś to wyszło przy rozmowie z sąsiadką, która jest fryzjerką i powiedziała, że trwają u nich szkolenia dla praktykantów i można zarobić 150 złotych i przy okazji obciąć się za darmo. Namówiłam siostrę i poszłyśmy razem. Dziewczyna, która mi się przytrafiła była przesympatyczna i zrobiła mi fajną oryginalną fryzurę. Mojej siostrze trafiła się gburowata, śmierdząca fajami i potem babka, która poparzyła jej głowę i ścięła tak krzywo, że dostała ocenę 2/10. Siostra jest na mnie teraz wkurzona, a ja chciałam tylko jakoś pomóc bo bezpośrednio ode mnie nie chce przyjąć pieniędzy.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA