Wpadłam na swojego byłego chłopaka w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wpadłam na swojego byłego chłopaka w

Wpadłam na swojego byłego chłopaka w nowej knajpie. Jego obecna wybranka nie omieszkała się pochwalić, że świętują swoją drugą rocznicę. Dawno już o nim zapomniałam, od jakiegoś czasu jestem w nowym, udanym związku, ale coś z tyłu głowy nie dawało mi spokoju. Właśnie do mnie dotarło co. Oni świętowali drugą rocznicę, a z moich wyliczeń wychodzi, że rozstaliśmy się 17 miesięcy temu.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA