Jestem weterynarzem. Dzisiaj byłem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem weterynarzem. Dzisiaj byłem

Jestem weterynarzem. Dzisiaj byłem świadkiem, jak rodzice kazali swoim dzieciakom wybierać czy uśpić psa. Pierwszy raz spotkałem się z tak bezpośrednim i brutalnym podejściem. Padły nawet słowa, że albo zabijemy go od razu i nigdy więcej go nie zobaczycie albo będzie bardzo cierpiał, a i tak długo nie pożyje. Bardzo współczułem ich pociechom - dziewczynce lat 4 oraz synkowi lat 6. Z takimi rodzicami nie będą mieli chyba łatwego życia.
REKLAMA

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków do auta. W akcie desperacji zapłaciłam "fachowcowi"za włamanie się do mojego auta licząc na to, że są gdzieś pod siedzeniem albo innym zakamarku. Kluczyków w aucie nie było, a ja musiałam za usługę zapłacić 150zł. W trakcie przetrząsania auta znalazłam parę papierków i wkurzona wyrzuciłam je do kosza na śmieci... prosto na kluczyki do auta.
REKLAMA

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu nagle w trakcie własnej ceremonii ślubnej w kościele dostałam potwornej reakcji alergicznej na własny bukiecik. Oczy zaczęły mnie piec, nie mogłam przestać kichać i obsmarkałam księdza na oczach wszystkich zebranych. Dopiero po wyjściu z kościoła zorientowałam się co się dzieje.
REKLAMA

REKLAMA