Zdobyłem ostatnio bardzo cenne doświadczenie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zdobyłem ostatnio bardzo cenne doświadczenie

Zdobyłem ostatnio bardzo cenne doświadczenie - jeśli zgodzisz się umówić z laską z nowej pracy to sprawdź najpierw czy nie jest świeżo po rozstaniu z twoim nowym szefem. Randka okazała się totalnym niewypałem i kolejnej na bank nie będzie, a szef ma to gdzieś i bez względu na wszystko robi mi teraz w pracy piekiełko. Poważnie zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia, tydzień po rozpoczęciu nowej pracy!
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA