Od dawna pasjonuję się robieniem na drutach - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od dawna pasjonuję się robieniem na drutach

Od dawna pasjonuję się robieniem na drutach i na szydełku i wielu moich znajomych na urodziny, czy inne okazje prosi mnie o takie własnoręcznie wykonane rzeczy. Podobnie było z moją koleżanka, która jak tylko się dowiedziała, że jest w ciąży, kazała mi obiecać, że wykonam dla jej maluszka słodkie wełniane skarpetki. Spotkałyśmy się niedawno, kiedy ona już była w bardzo zaawansowanej ciąży i zaczęła mnie dopytywać, czy na pewno zdążę z tymi obiecanymi skarpetkami. Ja, niewiele myśląc odpowiedziałam, że spokojnie, zdążę, nawet jakby dziecko miało 3 nogi. Obraziła się na mnie na amen i uciekła z knajpy z płaczem.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA