Byłam na romantycznej kolacji z facetem, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłam na romantycznej kolacji z facetem,

Byłam na romantycznej kolacji z facetem, z którym spotykałam się już kolejny raz i zapowiadało się, że coś poważniejszego z tego będzie. Zapowiadało się do czasu, kiedy dostał SMSa, od swojego kumpla, że przeszedł grę na konsoli i chętnie ją pożyczy. Facet w środku posiłku, wstał i powiedział, że tym razem ja płacę i wyszedł bo takich okazji się po prostu nie przepuszcza.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA