Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty

Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty integracyjne. Zatrudniliśmy dużo nowych osób i ma nam to pomóc w lepszej współpracy. Na koniec zorganizowano konkurs - quiz, w którym główną nagrodą był karnet na opalanie natryskowe znajdujące się w tym samym budynku co nasze biuro. Większość babeczek naprawdę chciało wygrać, faceci mieli z tego niezły ubaw, ale najlepsze jest to, że ostatecznie wygrał nowy pracownik. Facet ma rodziców o korzeniach Afrykańskich i jest czarny jak smoła.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA