Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty

Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty integracyjne. Zatrudniliśmy dużo nowych osób i ma nam to pomóc w lepszej współpracy. Na koniec zorganizowano konkurs - quiz, w którym główną nagrodą był karnet na opalanie natryskowe znajdujące się w tym samym budynku co nasze biuro. Większość babeczek naprawdę chciało wygrać, faceci mieli z tego niezły ubaw, ale najlepsze jest to, że ostatecznie wygrał nowy pracownik. Facet ma rodziców o korzeniach Afrykańskich i jest czarny jak smoła.
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA